Orange – opinie i oferty

Orange to jedna z największych sieci komórkowych w Polsce. Posiada blisko 15 milionów klientów. Jednym z jej flagowych produktów jest Orange Światłowód, który osiąga prędkość nawet do 600 Mb/s! Oprócz tego w ofercie sieci Orange, możemy znaleźć internet mobilny, oferty na kartę, telewizję czy nawet energię elektryczną!

Oferta Orange

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów Orange jest pakiet Orange Love. Jest to połączenie Telewizji, Internetu i abonamentu komórkowego. Koszt takiego rozwiązania to 99,99 zł a w w nim: Internet domowy Orange Światłowód 100Mb/s, rozmowy bez limitu na stacjonarne oraz 103 kanały telewizyjne. Jest to oferta polecana szczególnie ze względu na wygodę użytkowania i płacenia rachunków, ponieważ wszystkie usługi posiadamy u jednego operatora w związku z czym płacimy tylko raz na miesiąc.

Orange posiada również w swojej ofercie Aplikację, która umożliwia nam dostęp do naszego konta abonenckiego bezpośrednio z telefonu a co za tym idzie, możemy bezpośrednio monitorować nasze usługi np. wykorzystanie transferu danych czy przyszłe opłaty. Aplikacja informuje nas o okresie rozliczeniowym, stanie naszego konta, wykorzystaniu pakietów oraz otrzymujemy bezpośredni dostęp do usług Orange i partnerów.

Dodatkowo przy pomocy aplikacji Orange, możemy wykonać test naszego łącza internetowego, a także przełączać się pomiędzy kontami i sprawdzać podsumowanie dostępnych minut i pakietów oraz aktualny stan opłat.


Minusy
 • mało intuicyjna strona
Plusy
 • po przeniesieniu numeru 35 Gb
 • bonus transferu danych za staż
 • bonusy za doładowania

Opinie abonentów Orange

Korzystałeś z usług Orange? Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii na temat Orange.

Zobacz co zawiera pakiet Orange Love.

(113 odsłon, 1 odwiedzin dzisiaj)
Przeczytaj również:  Virgin mobile - opinie i oferty

12 komentarzy do wpisu „Orange – opinie i oferty

 1. Korzystam z abonamentu w Orange i jestem bardzo zadowolony, nie wiem czemu niektórzy narzekają na zasięg, może kiedyś był gorszy, ale dzisiaj jest jeden z najlepszy, jak nie najlepszy. POLECAM!!!

 2. Szczerze mówiąc obecnie nie jestem klientem Orange, kilka lat temu brat nie miał zasięgu Orange w ich własnym salonie. Z innej strony kolega ma Orange na kartę i zachwala, jak to jest z zasięgiem u Was?

 3. Jestem klientem orange od kilku lat, teraz na wakacjach byłem w Hiszpaii i dostałem od nich pakiet internetu za granicą za darmo. Polecam wszystkim, jak dla mnie bije inne sieci na głowę.

 4. Moim zdaniem Orange nie ma najlepszych cen. Może to i tylko moja opinia, ale wydaje mi się że naciągają ludzi. Można znaleźć dużo lepsze oferty, na przykład Nju które ma ich nadajniki a ofertę dużo lepszą. szczególnie w pakiecie z drugą osobą.

 5. Nie mam problemu z zasięgiem w Orange. Podoba mi się, że dają darmowy pakiet internetu za granicą, gdy ma się u nich pakiet w Polsce. Bardzo jestem z tego zadowolony, moja opinia o nich jest pozytywna.

 6. Byłem ostatnio w salonie Orange załatwić przeniesienie numeru i o dziwo wszystko dało się załatwić bardzo szybko, dostałem nową kartę, musiałem podpisać papiery i od razu cieszyć się z aktywacji.

 7. Niby orange kładzie światłowody, miliony reklam w telewizji i internecie, a nie stać ich żeby porządnie podłączyć dom kawałek dalej i pociągnąć przewody, żenada..

 8. Nie jestem przekonany do Orange odkąd przeniosłem do nich numer. Skusiłem się ofertą abonamentu z telefonem, bo potrzebowałem nowego i po kilku miesiącach żałuję. Szkoda, że muszę teraz do końca umowy płacić.

 9. Jestem klientem Orange od lat i muszę powiedzieć że zmienia się na lepsze. Kiedyś był problem z zasięgiem, teraz wszystko idzie w dobrą stronę i nie trzeba się martwić o brak połączenia.

 10. Orange ma swoje wady, ale smutne jest to, że nie za bardzo jest gdzie odejść. Trzeba przyznać że zasięg się poprawił, już nie mają najgorszego zasięgu z wszystkich.

 11. Uciekajcie od Orange gdzie tylko się da. To nie prawda że nie ma gdzie odejść, lepiej wyszukać jakąś małą sieć z dobrą ofertą, bo zasięg i tak bierze z nadajników dużych gigantów.

Dodaj komentarz