T-mobile – opinie i oferty

Sieć telekomunikacyjna T-mobile to jedna z największych marek telekomunikacyjnych w Polsce. Świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jest to niemiecka firma, która weszła na rynek polski w 1995 roku. Obecnie jest czwartym pod względem wielkości dostarczycielem telefonii komórkowej obsługującym ponad 12 milionów klientów.

Oferta T-mobile

T-mobile oferuje swoim klientom nielimitowany dostęp do internetu LTE bez urządzenia za 40 zł netto czyli 49,2 zł za miesiąc użytkowania. T-mobile w swojej ofercie posiada głównie oferty komórkowe oraz internet.

Oprócz tego T-mobile kieruje swoje usługi dla małych i dużych firm. Korzystając z oferty T-mobile możemy otrzymać:

-Nielimitowany internet do biura

-Zdalny serwis IT

-Transfer danych zaczynający się od 10 Gb lub nielimitowany!

Minusy
 • brak dodatkowych bonusów
Plusy
 • dobry stosunek jakości do ceny

Opinie klientów o T-mobile

Jeżeli korzystałeś z usług sieci T-mobile podziel się swoją opinią z innymi!

Zobacz też ofertę T-mobile na YouTube:

(133 odsłon, 1 odwiedzin dzisiaj)
Przeczytaj również:  Red Bull mobile - opinie i oferty

12 komentarzy do wpisu „T-mobile – opinie i oferty

 1. Moja mama miała u nich numer przez długi czas, podpisała umowę na 24 miesiące i to był błąd, bo w porównaniu do konkurencji mają po prostu drogo.

 2. Muszę przyznać, że opłaca się wziąć abonament na dłuższy okres czasu, wtedy ceny są dobre w porównaniu do konkurencji. T-mobile chce zdobyć stałych klientów na dłużej.

 3. Wziąłem u nich telefon za złotówkę w abonamencie 65zł. Umowa na 24 miesiące, ale przynajmniej mogę się cieszyć ze stanu nielimiotwanego i nie martwić się o internet.

 4. Można przeczytać o nich różne opinie, niestety większość z nich nie jest zbyt pochlebna. Okazuje się, że T-mobile proponuje przez telefon oferty nowych abonamentów, a następnie namawia na nową umowę. Niestety nie jest to opłacalne, dlatego nie polecam tej sieci.

 5. Przez dwa lata dopłacałam do rachunku, mimo tego że Pani mnie namawiała, żeby skorzystać z ich wspaniałej oferty, niestety wprowadzili mnie w błąd przez co byłam stratna. Następnie chciałam rozwiązać umowę z T-mobile to robili problemy, więc zdecydowanie odradzam.

 6. T-mobile to droga sieć dla bogatszych klientów, zawsze stawiają na wygodę i komfort, za co nieźle się cenią. Jeśli na prawdę chcesz dużo wydawać na telefon, to możesz podpisać u nich umowę, ale u innych operatorów jest taniej.

 7. Nie zgadzam się że to tylko sieć dla bogatych, bo sam mam tam tani abonament i nie znalazłem lepszej oferty dla mnie u innych. Wszystko zależy od preferencji, mi nie potrzeba internetu, a chce mieć rozmowy za darmo i nowy telefon. Polecam T-mobile!

 8. Czy ktoś miał podobną sytuacje, że przy przechodzenia na T-mobile firma chciała zmienić numer bez wiedzy klienta? Mi chciała tak zrobić, twierdząc, że nie zastrzegłam sobie w umowie że chce ten sam numer.

 9. Wszyscy tutaj nie są zbyt pochlebni o T-mobile, a czy ktoś z Was miału nich numer kilka lat? Bo mi się wydaje, że nie za bardzo. Jestem ich stałym klientem i bardzo cenie sobie dobrą obsługę klienta. Zawsze gdy potrzebuje jakiejś pomocy lub porady nie ma z tym u nich problemu.

 10. Drożyzna i tyle, nie opłaca się brać abonamentu w T-mobile dają stan darmowy czyli smsy i rozmowy za zero złotych za więcej niż 30zł, do tego jakiś śmiesznie mały pakiet internetu.

 11. Oferta internetu LTE bez limitu za 10zł miesięcznie odnosi się do braku limitu jeśli chodzi o transfer, a nie o prędkość internetu, dlatego uważajcie jak będziecie brać internet w T-mobile.

Dodaj komentarz