Plus – opinie i oferty

Plus to polska sieć komórkowa. Powstała w 1995 roku jako spółka Polkomtel. Umożliwia korzystanie z internetu o prędkości do 150 Mb/s. Według danych z 2013 roku posiadał blisko 11 milionów klientów. W chwili obecnej Plus to nie tylko sieć komórkowa, ale także Internet, telewizja, czy energia elektryczna. Od 2016 roku Plus współpracuje z Cyfrowym Polsatem i oferuje usługę wiązaną SmartDOM.

Oferta Plusa

W ofercie Plusa znajdziemy nielimitowany internet i oraz usługi telefoniczne. Flagowym produktem Plusa jest internet LTE bez limitu o prędkości do 150 Mb/s. W ofercie Internet LTE Plus, możemy testować jego działanie przez 2 miesiące za jedyne 9 zł.

Plus oferuje swoje usługi przede wszystkim dla klientów indywidualnych ale również dla małych firm oraz średnich i dużych przedsiębiorstw. W usłudze SmartDOM, możemy skorzystać z niesamowitej ilości usług. Począwszy od Telewizji, Internetu, gazu czy prądu. Na ubezpieczeniach czy usługach bankowych kończąc. Prawdziwy SmartDOM! Zdecydowanie ułatwia to korzystanie z tych usług oraz dokonywanie opłat.

Jeśli chodzi o telewizję, mamy do wyboru HBO GO, IPLA TV, Cyfrowy Polsat czy Wypożyczalnie VOD. Plus oferuje także abonament z Internetem bez końca tzw. nielimitowany internet.

Minusy
 • brak
Plusy
 • zniżka dla par
 • zniżka -50% przez 3 miesiące
 • szybki internet
 • środki z doładowania przechodzą na następny miesiąc

Opinie abonentów sieci Plus

Wśród klientów sieci Plus największe laury zbiera internet lte.  Jeśli korzystałeś lub korzystasz z usług sieci Plus, zapraszamy do pozostawienia swojej opinii w komentarzu.

Zobacz film o najnowszej ofercie Plusa.

(151 odsłon, 1 odwiedzin dzisiaj)
Przeczytaj również:  Orange - opinie i oferty

12 komentarzy do wpisu „Plus – opinie i oferty

 1. Kupiłem u nich tablet w ofercie z internetem 40GB miesięcznie, używam jak przenośnego internetu, korzystam z niego na komputerze i jestem bardzo zadowolony.

 2. Według mnie obecnie mają najlepszy zasięg w Polsce, w wielu miejscach tam gdzie Play czy Oragne nie dawało rady, plus miał zadowalające wyniki. Oprócz telefonu mam też internet LTE do laptopa, 100GB internetu miesięcznie wystarcza w zupełności.

 3. Plus to najlepsza sieć w jakiej miałem telefon, oprócz mnie cała moja rodzina korzysta z plusa. W różnych pakietach jest po prostu taniej dlatego korzzytam od lat.

 4. Według mnie Plus ma obecnie najlepszy zasięg w Polsce, w wielu miejscach tam gdzie Play czy Oragne nie dawało rady, plus miał zadowalające wyniki. Nie mam żadnych zastrzeżeń, nie zawyżają faktur jak inne firmy. A jaka jest Wasza opinia?

 5. Jestem klientką sieci Plus już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Z zasięgiem nie mam problemu, jak mam jakiś problem to załatwiam przez infolinię, która działa całkiem dobrze, w przeciwieństwie do innych firm w których każą sobie płacić za pomoc własnym klientom. Oferty dla stałych klientów są bardzo dobre dlatego Plus jest szanowaną siecią w Polsce i mają dobrą opinie.

 6. Plus to najlepsza sieć w Polsce, ma najlepszy zasięg, dobre oferty, dlatego nie zamienię ich na żadną inną sieć. Może i inni mają niektóre oferty taniej, ale na jak długo? Zdobędą klientów i zmienią oferty, a plus dba o swoich klientów.

 7. Parę lat temu miałem w sieci Plus telefon na kartę, ale ceny u nich wzrosły a u konkurencji wręcz przeciwnie. Generalnie rynek telefonów szybko się zmienia dlatego nie warto podpisywać umów na dłużej.

 8. Plus skusił mnie dobą ofertą i tak od 3 miesięcy tylko pisze reklamacje i dzwonie na infolinie. Na prawdę jak ktoś nie chce mieć problemów z dodatkowymi usługami które włączają sie same to niech omija ich szerokim łukiem.

 9. Internet LTE w sieci Plus to super sprawa. Nie dość że mam tableta na którym internet śmiga bardzo szybko, to jeszcze mogę go używać w podróży jako przenośnego modemu. Bardzo dobry zasięg, polecam!

 10. Tablet, telefon i internet do komputera przez modem, to wsyzstko mam z plusa i jestem bardzo zadowolony z usług. Nigdy nie narzekam na zasięg, mam go tam gdzie inne sieci wymiękają.

 11. jeśli chodzi o internet w plusie, to prędkość nigdy u mnie nie przekroczyła 30Mb na sekundę, ale internet jest na tyle płynny, że mogę oglądać filmy bez zacinek, oczywiście mówię o LTE

 12. Bardzo szybko wyłączają usługi, jeśli nie opłaci się faktury w terminie, niestety ale w dzisiejszych czasach powinno to być lepiej zorganizowane, nie popisaliście się plus..

Dodaj komentarz