Plus

Plus to polska sieć komórkowa. Powstała w 1995 roku jako spółka Polkomtel. Umożliwia korzystanie z internetu o prędkości do 150 Mb/s. Według danych z 2013 roku posiadał blisko 11 milionów klientów. W chwili obecnej Plus to nie tylko sieć komórkowa, ale także Internet, telewizja, czy energia elektryczna. Od 2016 roku Plus współpracuje z Cyfrowym Polsatem i oferuje usługę wiązaną SmartDOM.

Oferta Plusa

W ofercie Plusa znajdziemy nielimitowany internet i oraz usługi telefoniczne. Flagowym produktem Plusa jest internet LTE bez limitu o prędkości do 150 Mb/s. W ofercie Internet LTE Plus, możemy testować jego działanie przez 2 miesiące za jedyne 9 zł.

Plus oferuje swoje usługi przede wszystkim dla klientów indywidualnych ale również dla małych firm oraz średnich i dużych przedsiębiorstw. W usłudze SmartDOM, możemy skorzystać z niesamowitej ilości usług. Począwszy od Telewizji, Internetu, gazu czy prądu. Na ubezpieczeniach czy usługach bankowych kończąc. Prawdziwy SmartDOM! Zdecydowanie ułatwia to korzystanie z tych usług oraz dokonywanie opłat.

Jeśli chodzi o telewizję, mamy do wyboru HBO GO, IPLA TV, Cyfrowy Polsat czy Wypożyczalnie VOD. Plus oferuje także abonament z Internetem bez końca tzw. nielimitowany internet.

Minusy
 • brak
Plusy
 • zniżka dla par
 • zniżka -50% przez 3 miesiące
 • szybki internet
 • środki z doładowania przechodzą na następny miesiąc

Opinie abonentów sieci Plus

Wśród klientów sieci Plus największe laury zbiera internet lte.  Jeśli korzystałeś lub korzystasz z usług sieci Plus, zapraszamy do pozostawienia swojej opinii w komentarzu.

Zobacz film o najnowszej ofercie Plusa.

(2 407 odsłon, 1 odwiedzin dzisiaj)
Przeczytaj również:  NJU mobile

20 komentarzy do wpisu „Plus”

 1. Kupiłem u nich tablet w ofercie z internetem 40GB miesięcznie, używam jak przenośnego internetu, korzystam z niego na komputerze i jestem bardzo zadowolony.

  Odpowiedz
 2. Według mnie obecnie mają najlepszy zasięg w Polsce, w wielu miejscach tam gdzie Play czy Oragne nie dawało rady, plus miał zadowalające wyniki. Oprócz telefonu mam też internet LTE do laptopa, 100GB internetu miesięcznie wystarcza w zupełności.

  Odpowiedz
 3. Plus to najlepsza sieć w jakiej miałem telefon, oprócz mnie cała moja rodzina korzysta z plusa. W różnych pakietach jest po prostu taniej dlatego korzzytam od lat.

  Odpowiedz
 4. Według mnie Plus ma obecnie najlepszy zasięg w Polsce, w wielu miejscach tam gdzie Play czy Oragne nie dawało rady, plus miał zadowalające wyniki. Nie mam żadnych zastrzeżeń, nie zawyżają faktur jak inne firmy. A jaka jest Wasza opinia?

  Odpowiedz
 5. Jestem klientką sieci Plus już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Z zasięgiem nie mam problemu, jak mam jakiś problem to załatwiam przez infolinię, która działa całkiem dobrze, w przeciwieństwie do innych firm w których każą sobie płacić za pomoc własnym klientom. Oferty dla stałych klientów są bardzo dobre dlatego Plus jest szanowaną siecią w Polsce i mają dobrą opinie.

  Odpowiedz
 6. Plus to najlepsza sieć w Polsce, ma najlepszy zasięg, dobre oferty, dlatego nie zamienię ich na żadną inną sieć. Może i inni mają niektóre oferty taniej, ale na jak długo? Zdobędą klientów i zmienią oferty, a plus dba o swoich klientów.

  Odpowiedz
 7. Parę lat temu miałem w sieci Plus telefon na kartę, ale ceny u nich wzrosły a u konkurencji wręcz przeciwnie. Generalnie rynek telefonów szybko się zmienia dlatego nie warto podpisywać umów na dłużej.

  Odpowiedz
 8. Plus skusił mnie dobą ofertą i tak od 3 miesięcy tylko pisze reklamacje i dzwonie na infolinie. Na prawdę jak ktoś nie chce mieć problemów z dodatkowymi usługami które włączają sie same to niech omija ich szerokim łukiem.

  Odpowiedz
 9. Internet LTE w sieci Plus to super sprawa. Nie dość że mam tableta na którym internet śmiga bardzo szybko, to jeszcze mogę go używać w podróży jako przenośnego modemu. Bardzo dobry zasięg, polecam!

  Odpowiedz
 10. Tablet, telefon i internet do komputera przez modem, to wsyzstko mam z plusa i jestem bardzo zadowolony z usług. Nigdy nie narzekam na zasięg, mam go tam gdzie inne sieci wymiękają.

  Odpowiedz
 11. jeśli chodzi o internet w plusie, to prędkość nigdy u mnie nie przekroczyła 30Mb na sekundę, ale internet jest na tyle płynny, że mogę oglądać filmy bez zacinek, oczywiście mówię o LTE

  Odpowiedz
 12. Bardzo szybko wyłączają usługi, jeśli nie opłaci się faktury w terminie, niestety ale w dzisiejszych czasach powinno to być lepiej zorganizowane, nie popisaliście się plus..

  Odpowiedz
  • Nie wydaje mi się, że tak po prostu Cię odcięli z dnia na dzień. U mnie jak zalegałam z fakturą miałam od nich dwa przypomnienia i dzięki temu wiedziałam że muszę zapłacić zaległości.

   Odpowiedz
   • Niekoniecznie masz rację. Zdarza się, że ktoś nie opłaci i dzień później już nie może dzwonić ani pisać.. Niestety takie są realia

    Odpowiedz
 13. Sprytnie sobie pozyskują klientów, pierwsze 3 miesiące -50% i każdy myśli że jest do przodu, a to że ceny mają dużo gorsze niż w innych sieciach to na to już się nie zwraca uwagi. Trzeba zawsze czytać umowy, moja koleżanka ma teraz niekorzystną umowę w Plusie, a podpisała ją na 24 miesiące i nie może od niej odstąpić bo spłaca telefon.

  Odpowiedz
  • Czy twoim zdaniem to jest nieuczciwe? Jak dla mnie, to każda sieć próbuje zwerbować klientów na wiele sposobów, a ten nie wydaje mi się jakoś szczególnie nieuczciwy. Jak ktoś np teraz nie ma pieniędzy dużo, ale chce nową umowę, to taka opcja jest bardzo kusząca dla takiej osoby nie sądzisz?

   Odpowiedz
   • Co nie zmienia faktu, że nieświadomy klient może się łatwo złapać w taką pułapkę, ale tak jak mówisz, to nie wina sieci, tylko naiwnych ludzi. Trzeba myśleć co się podpisuje, żeby nie było później problemów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz