Blog

Jaki telefon dla dziecka – na kartę czy abonament?

Dziecko w przedszkolu czy szkole podstawowej posiadające swój smartfon już nikogo nie dziwi. Rodzice nie zastanawiają się już, kiedy kupić pierwszy telefon, ale analizują, jaki telefon komórkowy dla dzieci będzie odpowiedni i jaką wybrać ofertę. Jedną z podstawowych kwestii, z którą muszą się zmierzyć, to wybór sposobu płatności. Prepaid czy abonament? Telefon na kartę czy … Read More

Premium mobile

   Premium Mobile to wirtualny operator, który pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, gdyż w styczniu 2016 roku. Ten operator nie posiada własnej infrastruktury, ale współdzieli łącza z tymi, które należą do sieci Plus. Jeśli użytkownik w swojej okolicy może liczyć na dobry zasięg Plusa, nie powinien mieć także problemów z Premium Mobile. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Biorąc pod uwagę statystyki za 2018 rok, ten operator jest liderem pod względem bilansu przeniesionych numerów spośród wszystkich sieci komórkowych. Najlepiej obrazuje to poziom zainteresowania, którym obecnie cieszy się ten wirtualny operator. Jaka oferta przyciąga nowych klientów do Premium Mobile?

Read More

Wypowiedzenie umowy o telefon / abonament (Wzór PDF)

W poniższym artykule znajdziesz wzór wypowiedzenia umowy o telefon do pobrania. Poszukiwanie skutecznej metody na wypowiedzenie umowy o telefon może okazać się nielada trudnym wyzwaniem. Wiele osób próbuje dokonać tego kroku poprzez źródła internetowe. To doby pomysł pod warunkiem, że główne źródło wiedzy jest sprawdzone i przedstawia prawdziwe informacje. Aby nie martwić się tą kwestią, śmiało można … Read More

red bull mobile

Red Bull mobile – opinie i oferty

Red bull mobile to telefonia komórkowa należąca do szwajcarskiej firmy Reb Bull Gmbh, producenta napojów energetycznych i organizatora imprez sportowych. Sieć powstała w 2011 roku i funkcjonuje w 6 krajach min. w Polsce. Powstał jako oferta operatora sieci Play. Red Bull mobile kieruje swoją ofertę do aktywnych osób, które uwielbiają sport i pragną częstego kontaktu ze swoimi znajomymi. Dostawcą usług telekomunikacyjnych sieci Red bull mobile jest P4 Sp. z.o.o. czyli Play.

Read More

mobile-vikings-logo

Viking mobile – opinie i oferty

Mobile Vikings to operator komórkowy utworzony w 2008 roku. Działa na terenie Polski oraz Belgii, a od niedawna na terenie Holandii. Jego siedziba na terenie Polski znajduje się we Wrocławiu. Dostawca wyróżnia się tym, że nie oferuje żadnych umów swoich klientom. Do wyboru posiadamy oferty bez limitu oraz standardowe. Cena pakietu zaczyna się od 19 zł miesięcznie, a kończy na 39 złotych.

Read More

nju mobile logo

NJU mobile

Nju mobile to submarka Operatora sieci Orange powstała w 2013 roku. Posiada blisko miliona klientów w całym kraju. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do młodych ludzi, którzy posiadają już własny telefon. W sprzedaży posiada zarówno oferty na kartę tzw. prepaid oraz abonamentowe. Korzystanie z usług sieci NJU mobile nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy. Najczęściej umowa zawierana jest na okres jednego miesiąca.

Read More

speedtest internet na kartę

Internet mobilny na kartę – ranking

Internet mobilny to technologia umożliwiająca korzystanie z bezprzewodowego dostępu do sieci. Internet mobilny na kartę najczęściej występuje z ograniczeniem transferu danych do określonej wartości. Możemy się również spotkać z nielimitowanym internetem mobilnym, gdzie po przekroczeniu określonej wartości transmisji danych korzystamy z określonej przez operatora prędkości.

Read More

plush abonament oferta

Plush

Plush to submarka sieci komórkowej Plus. Jest to marka stworzona dla młodych osób, dla których najważniejszy jest nielimitowany kontakt z najbliższymi. Hasłem Plusha jest “bez konsekwencji” i w takim stylu promuje swoją markę. Od 2014 roku sieć stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych telefonii w Polsce.

Read More

opinie o a2 mobile

a2 mobile – opinie i oferty

a2 mobile to marka sieci komórkowej utworzona w 2016 roku. Właścicielem a2 mobile jest dobrze znana wszystkim firma Aero, która zasłynęła dostarczając ludziom darmowy internet. Sama spółka Aero2 też jest dość świeża, ponieważ powstała w 2008 roku. Nie przeszkadza to jednak świadczyć jednej z najlepszych usług telekomunikacyjnych w Polsce. W ofercie a2 mobile znajdziemy zarówno darmowe taryfy jak i oferty no limit.

Read More

opinie o virgin mobile

Virgin mobile – opinie i oferty

Virgin mobile to operator sieci komórkowej, który powstał jako wirtualna marka – operator. Powstała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. W zależności od kraju, przynależy do różnych operatorów macierzystych. W Polsce Virgin mobile jest zarządzany przez grupę P4 sp. z.o.o. i wykorzystuje zasięg sieci T-mobile wspierany stacjami Plusa. Taryfa Virgin mobile w każdym kraju jest inna, ponieważ sieci są od siebie nawzajem niezależne.

Read More