Najtańszy abonament bez telefonu – Najlepsze oferty

Prezentujemy ranking najtańszych ofert na abonament bez telefonu w Polsce! Na wybór usług telekomunikacyjnych wpływa wiele czynników. Mając obecnie tak ogromny wybór w tym obszarze, oczekujemy głównie dobrej jakości i niewygórowanych cen. Dlatego też coraz częściej decydujemy się na abonament bez telefonu, co pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych w skali miesiąca.

Gdzie szukać najtańszych ofert?

abonament bez telefonu - ranking

Ranking najtańszych abonamentów bez telefonu w Polsce:

Lp
Operator
RozmowySMS-yInternetAbonamentOkres umowyOferta
1

Nielimitowane

Nielimitowane

10 Gb

10 PLN

10 miesięcy

Sprawdź

2

Nielimitowane

Nielimitowane

15 GB

25 PLN

24 miesiące

Sprawdź

3

Nielimitowane

Nielimitowane

20 GB

25 PLN

24 miesiące

Sprawdź

4

Nielimitowane

Nielimitowane

10 GB

19,99 PLN

dowolny okres

Sprawdź

5

Nielimitowane

Nielimitowane

10 -12 GB

29 PLN

24 miesiące

Sprawdź

6

Nielimitowane

Nielimitowane

10 GB

29 PLN

24 miesiące

Sprawdź

7

Nielimitowane

Nielimitowane

10 GB

29 PLN

24 miesiące

Sprawdź

1. LajtLajt Mobile 10 GB to abonament za 10,00 zł miesięcznie. Jak sama nazwa wskazuje, użytkownik ma do dyspozycji 10 GB internetu. Rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych są nielimitowane. Umowa zawierana jest na 10 miesięcy. Po 9 miesiącu cena za pakiet wzrasta do 36,99 zł. W ofercie Lajt mobile znajdziemy też ofertę z mega dużym pakietem 30 GB transferu danych za 34,99 jeśli przenosimy numer lub za 36,99 zł. Standardowa oferta w Lajt mobile kosztuje 24,99 a w nim nielimitowane rozmowy i smsy oraz 10 Gb transferu danych.
Minusy
 • Standardowa oferta nie jest już tak konkurencyjna
Plusy
 • Umowa na 9 miesięcy
 • 10 GB transferu za 10 zł

abonament lajt mobile


2. Plush

Plush ABO 15 to koszt rzędu 25 zł miesięcznie. W zestawie dostajemy: 15 GB internetu, nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet Social free. Dodatkowo dostęp do serwisu YouTube jest przez pierwsze 3 miesiące za darmo. Jedyny haczyk to taki, że umowę trzeba podpisać na 24 miesiące. Zobacz opinie o sieci Plush.

oferta plusha


3. Multimedia

Ciekawą ofertę prezentuje również Multimedia Polska, gdzie w ofercie na abonament już od 14,99 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy i sms-y do wszyskich z pakietem danych 5 Gb. Dla osób korzystających często z internetu, operator oferuje pakiet na tych samych warunkach z 20 Gb transferu danych za 25 zł miesięcznie. Umowa zawierana z operatorem jest na 24 miesiące.
Minusy
 • umowa na 24 miesiące
Plusy
 • dobry stosunek jakości do ceny
abonament multimedia


4. Premium mobile

Freedom2 od Premium Mobile to następna propozycja atrakcyjnego abonamentu – za jedyne 24,70 zł miesięcznie. W zamian możemy liczyć na: 20 GB internetu, Open Card przez 1 rok za darmo, a także na nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz na SMS-y i MMS-y bez limitów. Duży plus za to, że oferta jest bezterminowa, minus – za opłatę aktywacyjną wynoszącą aż 29,00 zł. Dodatkowo Premium mobile oferuje abonament z największą ilością transferu danych na rynku, bo aż 30 GB! Premium mobile oferuje zasięg sieci Plus oraz dostęp do najszybszego internetu mobilnego LTE Advanced.
Minusy
 • opłata aktywacyjna 29 zł
Plusy
 • pakiet 30 GB transferu
 • konkurencyjna oferta
 • darmowe rozmowy na stacjonarne
premium mobile abonament


5. Virgin mobile

opinie o virgin mobile
Cena abonamentu w Virgin Mobile zaczyna się od 19 zł miesięcznie. Najbardziej optymalny pakiet z nielimitowanymi rozmowami i smsami kosztuje 29 zł miesięcznie w tym 8 Gb do 12 Gb transferu. Dodatkowe 2 Gb otrzymujemy po 4 miesiącach, natomiast kolejne 4 Gb po upływie pół roku. Virgin mobile oferuje również zniżkę na drugi otrzymamy abonament już za 9,50 zł miesięcznie przy tworzeniu “grupowego abonamentu”, czyli jeżeli zakupimy co najmniej dwa numery w sieci Virgin każdy kolejny otrzymamy za 50% taniej. Wszystkie abonamenty zawierają nielimitowane rozmowy i sms-y oraz transfer danych od 3 Gb do 15 Gb! W ofercie Virgin mobile posiadamy również możliwość stworzenia własnego abonamentu według potrzeb.

Przeczytaj również:  Internet mobilny

Zainteresowała Cię oferta Virgin mobile? Zobacz opinie o Virgin mobile.

Minusy
 • tylko 8 GB transferu na początek
Plusy
 • abonament grupowy
 • bonusy transferu danych
 • zniżka -50%
abonament bez telefonu virgin mobile

Ceny pakietów przy grupowym abonamencie

abonament virgin mobile
Cena za pakiety przy wyborze oferty grupowej

6. NJU mobile

Nju Mobile z ofertą „Wszystko komórkowe za 29 zł” też robi sporo zamieszania. Za maksymalnie 29,00 zł miesięcznie mamy m.in. 10 GB internetu oraz rozmowy komórkowe, SMS-y i MMS-y bez limitu. Oferta jest bezterminowa. Nie korzystasz – nie płacisz. Stałym klientom zwiększany jest transfer danych – np. po pół roku to nie 10 GB, a 20 GB, co na pewno jest przesłanką przemawiającą na korzyść tej oferty. Oprócz tego istnieje możliwość dołączenia dodatkowego numeru telefonu w NJU za 9 zł miesięcznie co umożliwia wspólne korzystanie z oferty.
Minusy
 • wysoka cena
Plusy
 • pewna oferta zawsze do 29 zł
 • bonusy transferu danych
 • dodatkowy numer telefonu za 9 zł miesięcznie
nju mobile abonament


7. RedBull Mobile

RBM Energy 10 GB to abonament za 29,00 zł miesięcznie. Oferta bez długoterminowej umowy – można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. W jej ramach której otrzymujemy 10 GB internetu, nielimitowane minuty oraz SMS-y i MMS-y. Uwaga: oferta dostępna jest jedynie w sklepie internetowym. To co jest bardzo zachęcające w ofercie od RedBull Mobile to przechodzące na kolejny miesiąc gigabajty! 🙂 Możemy zatem niewykorzystany transfer zużyć później. Red bull mobile oferuje elastyczną bezterminową umowę z okresem wypowiedzenia 30 dni.

Minusy
 • oferta dostępna jedynie w sklepie internetowym
Plusy
 • brak długoterminowej umowy
 • niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejny miesiąc

abonament reb bull mobile


Najtańszy abonament bez telefonu

Zatem jaka jest najlepsza oferta abonamentu bez urządzenia? Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek jest Plush. Nie tylko dlatego, że ma dobrą reklamę. ABO Plusha to, aż 15 Gb miesięcznie i lub 10 Gb z możliwością otrzymania dodatkowych 10 Gb transferu za lojalność, czyli w sumie 20 Gb! Koszt takiego rozwiązania to 25 zł miesięcznie.

Przeczytaj również:  Jaki telefon dla dziecka - na kartę czy abonament?

Inną równie ciekawą ofertę prezentuje Lajt mobile z bardzo elastycznym pakietem za 10 Gb za 10 zł miesięcznie. Poza tym wszystko bez limitu. Jesli nam braknie , możemy skorzystać z pakietu 30 GB lub dokupić dodatkowe gigabajty. Lajt mobile jest zarządzane przez polską firmę notowaną na giełdzie. Dodatkowym atutem jest brak zgód marketingowych i bezpieczeństwo naszych danych (nie udostępniają ich podmiotom trzecim).

Trzecie miejsce w naszym rankingu najtańszych abonamentów bez telefonu zajmuje oferta firmy Multimedia Polska. W cenie 25 zł otrzymujemy, aż 20 Gb transferu danych miesięcznie oraz standardowo nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. Firma Multimedia korzysta z zasięgu sieci Play, co umożliwia łączność z blisko 99% ludności naszego kraju oraz prędkość Internetu LTE Advanced pozwalający na korzystanie z Internetu z prędkością nawet 300 Mb/s.


Zauważyłeś tańszą ofertę abonamentu bez telefonu?

Podziel się swoją opinią w komentarzu.

(2 938 odsłon, 1 odwiedzin dzisiaj)

5 komentarzy do wpisu „Najtańszy abonament bez telefonu – Najlepsze oferty”

 1. Szukałam dobrej oferty z abonamentem, ale mam już telefon i nie szukam nowego. Ten ranking pomógł mi znaleźć odpowiednią ofertę. Teraz mogę iść do salonu i załatwić potrzebne papierki.

  Odpowiedz
 2. Mam abonament w nju mobile, nawet nie wiedziałam, że tyle sieci ma lepszą ofertę. Następnym razem rozejrzę się lepiej, choć nie narzekam na obecną ofertę. Podoba mi się u nich oferta dla dwojga.

  Odpowiedz
 3. Nie chce telefonu, bo sprowadzam samodzielnie z Chin, dlatego ten ranking jest właśnie dla mnie. Zebrane informacje w jedno miejsce to coś wspaniałego, nie trzeba szukać po internetcie i samemu porównywać.

  Odpowiedz
 4. Ta pierwsza w rankingu oferta z Lajt mobile wygląda świetnie, wręcz 10 na 10 😀 Jak ktoś korzysta to niech się pochwali czy wszystko w porządku i czy rzeczywiście warto.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz