Red Bull mobile – opinie i oferty

Red bull mobile to telefonia komórkowa należąca do szwajcarskiej firmy Reb Bull Gmbh, producenta napojów energetycznych i organizatora imprez sportowych. Sieć powstała w 2011 roku i funkcjonuje w 6 krajach min. w Polsce. Powstał jako oferta operatora sieci Play. Red Bull mobile kieruje swoją ofertę do aktywnych osób, które uwielbiają sport i pragną częstego kontaktu ze swoimi znajomymi. Dostawcą usług telekomunikacyjnych sieci Red bull mobile jest P4 Sp. z.o.o. czyli Play.

Do każdej karty zakupionej w Red Bull dołączona jest puszka napoju energetycznego, natomiast twarzą matki jest niemiecki kierowca formuły 1 Sebastian Vettel. Red bull mobile w swojej ofercie posiada telefony na kartę i na abonament. Kwota abonamentu zaczyna się od 49 zł miesięcznie do 199 zł na miesiąc. W tej ofercie, możemy otrzymać telefony jak w każdym salonie już za kilka złotych. W przypadku oferty na kartę już od 19 zł miesięcznie.

pakiety cykliczne red bull mobile

Oferta Red Bull mobile

W swojej ofercie na kartę z płatnościami cyklicznymi Red Bull mobile posiada trzy pakiety w cenie od 19 do 30 zł ze standardowo nielimitowanymi rozmowami i sms-ami oraz transferem internetu. W przypadku najtańszego pakietu jest to 1 GB a w kwocie 30 zł miesięcznie, możemy otrzymać aż 50 GB internetu. W Red Bull mobile otrzymujemy również bonusy za doładowania od 100 Mb do aż 40 GB nielimitowanego transferu internetu na 150 dni.

bonusy za doładowanie red bull mobile

Oprócz oferty z płatnościami cyklicznymi Red Bull mobile oferuje tradycyjną kartę prepaid na doładowania. W tym przypadku za każde doładowanie przedłużana jest ważność naszego konta na 5, 10, 15 lub 30 dni w zależności od wysokości wpłaty. Za każde doładowanie otrzymujemy bonusy, które określone są w powyższej tabeli. Więc oprócz nielimitowanych rozmów i sms-ów otrzymujemy dodatkowe gigabajty do pakietu podstawowego.

Przeczytaj również:  Viking mobile - opinie i oferty

doładowania karta prepaid

Ciekawostki

Przy wyborze oferty na abonament, możemy skorzystać z tańszej opcji telefonów, które zostały zwrócone w ciągu 14 dni do operatora i mogą być ponownie wykorzystane. Akcja nosi nazwę “Wznówka sztuka” i możemy w jej ramach otrzymać o wiele tańsze egzemplarze. Jeżeli chcemy skorzystać z oferty nielimitowanych gigabajtów w smartfonie, możemy wykupić cykliczną płatność za 20 zł miesięcznie i bez końca cieszyć się nieograniczonym transferem danych.

Minusy
  • często wyskakujące pop up’y na stronie
Plusy
  • dodatkowe GB za doładowanie
  • możliwość zakupu używanych telefonów
  • 50 GB transferu za 30 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Red Bull mobile? Zobacz poniższy film na YouTube lub dodaj komentarz pod wpisem.

 

(70 odsłon, 1 odwiedzin dzisiaj)

9 komentarzy do wpisu „Red Bull mobile – opinie i oferty

  1. Przeczytałem śmieszną opinie o Red bull mobile pracownika Play, który jest konsultantem i twierdzi, że oferta będzie dużo lepsza od indywidualnej oferty Play, bo jak wiadomo to z tej sieci wywodzi się Red bull mobile. Wszystkie sprawy związane z tą siecią można załatwiać w salonach Play.

  2. Pierwsze napoje a teraz jeszcze sieć komórkowa?? Jak wiadomo Red bull mobile to odłam play, ale i tak mają lepsze oferty od sieci macierzystej, jeśli nie zwiększą swoich cen, to mogą przebić się na tym niełatwym rynku.

  3. Mam ofertę na kartę i mi odpowiada, bo oprócz dużej ilości transferu mogę wykupić pakiety dodatkowe (rozmowy, smsy, rozmowy za granicą). Nie potrzebuję oferty bez limitu dlatego Red Bull mobile jest najlepszy dla mnie.

  4. Każdy myśli inaczej i czego innego potrzebuje. Limity w Red bull mobile są spoko, tylko nie ma wystarczająco bogatej oferty, żeby wiele osób u nich podpisało umowę. Na plus dla mnie na prawdę dobry zasięg.

  5. Generalnie nie mam zastrzeżeń do Red bull mobile, płacę za pakiet co miesiąc i spokojnie pakiet internetu mi wystarcza, a smsy i minuty mam darmowe, więc niczego więcej nie potrzebuję.

  6. Red bull doda Ci skrzydeł, ale chyba nie sieć red bull mobile, bo ta podpięta pod play sieć jest bardzo kiepska. Zasięg jeszcze gorszy niż w play a jak wiadomo w play nie jest zbyt dobry. Nie polecam

Dodaj komentarz