NJU mobile

Nju mobile to submarka Operatora sieci Orange powstała w 2013 roku. Posiada blisko miliona klientów w całym kraju. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do młodych ludzi, którzy posiadają już własny telefon. W sprzedaży posiada zarówno oferty na kartę tzw. prepaid oraz abonamentowe. Korzystanie z usług sieci NJU mobile nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy. Najczęściej umowa zawierana jest na okres jednego miesiąca.

Oferta NJU mobile jest najczęściej wybierana przez mężczyzn po 25 roku życia. Odsetek tych osób stanowi ponad 60% klientów firmy. Najpopularniejszą usługą submarki Orange jest oferta na abonament. W chwili obecnej posiada jedną z najbardziej korzystnych ofert abonamentowych na rynku oferując 19 zł miesięcznie za rozmowy i sms-y bez limitu, a także 10 GB internetu.

W przypadku umowy za 19 złotych na głowę, obowiązuje nas miesięczny okres wypowiedzenia. Istnieje również możliwość obniżenia swoich kosztów poniżej tej kwoty. Oferta jest dostępna dla par numerów w sieci NJU mobile. Pierwszy telefon kosztuje 29 zł natomiast za drugi zapłacimy jedynie 9 zł miesięcznie.

nju mobile 19 zł na głowę abonament

Oferta NJU mobile

Usługodawca dba o zapotrzebowanie klientów na zasoby internetu. Im dłużej jesteśmy klientami NJU mobile, tym więcej gigabajtów transferu otrzymamy. Wartość otrzymanych GB transferu zwiększa się odpowiednio co pół roku, a następnie co rok. Aby uzyskać niebotyczny transfer 30 GB na miesiąc, wystarczy być klientem NJU mobile przez co najmniej 2 lata. Zestawienie niniejszej promocji prezentuje się następująco:

 • krócej niż pół roku – 10 GB 
 • więcej niż pół roku – 20 GB 
 • ponad rok – 25 GB 
 • ponad dwa lata – 30 GB

Dla Klientów NJU mobile operator przygotował również inne bonusy, które pozwalają oszczędzić pieniądze, gdy nie korzystamy ze swojego telefonu. Włączenie usługi “Im dłużej, tym lepiej” powoduje, że nie musimy płacić za posiadanie swojego numeru w NJU mobile do momentu, aż nie zaczniemy korzystać z powrotem z telefonu. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób, które wyjeżdżają na wakacje do pracy lub okresowo korzystają z telefonu.

Przeczytaj również:  Virgin mobile - opinie i oferty

Oferta od NJU mobile jest bardzo przejrzysta i wszystko możemy znaleźć na stronie operatora. Jeżeli chcemy skorzystać z oferty NJU mobile wystarczy zamówić kartę przez Internet zupełnie za darmo. W ciągu 2-3 dni roboczych pojawi się u nas kurier z dokumentami i kartą SIM. Dodatkowo, zawsze możemy odstąpić od umowy w terminie 14 dni od jej przystąpienia bez podawania przyczyny.

Minusy
 • brak
Plusy
 • dodatkowe GB za staż
 • bardzo konkurencyjna oferta
 • oferta na czas nieokreślony
 • miesięczny okres wypowiedzenia
 • drugi numer za 9 zł
 • możliwość zawieszenia usługi

oferta NJU mobile

Ciekawostki

We wcześniejszej konfiguracji “wszystko za 29 zł” za dwa numery musielibyśmy zapłacić 58 zł. Teraz mając dwa numery np. jeden dla siebie a drugi dla bliskiej osoby, zapłacimy o całe 20 zł mniej! Oznacza to, że za rok zapłacimy o 240 zł mniej niż wcześniej. Istnieją też inne sposoby, które umożliwiają zmniejszenie naszych miesięcznych kosztów. W ofercie 29 zł za wszystko posiadamy odpowiednio dwie opłaty: 10 zł miesięcznie za połączenia na telefony stacjonarne i 19 zł za sms-y i połączenia na telefony komórkowe.

Jeżeli nie korzystamy z możliwości telefonowania na telefony stacjonarne, możemy zwyczajnie tę usługę wyłączyć. Wystarczy, że wyślemy SMS na numer 80113 o treści AKT. Od następnego miesiąca nasza opłata za telefon powinna wynosić jedynie 19 zł miesięcznie. Na uwagę zasługuje również fakt, że ta oferta dostępna jest zarówno dla nowych jak i stałych klientów sieci NJU mobile.

Opinie o NJU mobile – czy warto wybrać?

Według dotychczasowych użytkowników operator poradził już sobie z dotychczasowymi problemami dotyczącymi min. brak karty nano sim czy zbyt dużej liczby sms-ów przypominających o konieczności zapłaty. W chwili obecnej oferta NJU mobile jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku i pozwala na obniżenie własnych kosztów telekomunikacyjnych o średnio 30% za rok.

Przeczytaj również:  Premium mobile

Zastanawiasz się na wyborem NJU mobile? Zostaw komentarz pod wpisem lub zobacz też kampanię reklamową NJU mobile na YouTube. Opinie o Nju mobile pochodzą ze strony njumobileopinie.pl – bloga o nju mobile.

(984 odsłon, 1 odwiedzin dzisiaj)

23 komentarze do wpisu „NJU mobile”

 1. Nju ma bardzo dobrą ofertę, ale dalej jest mało znane na rynku. Może dlatego ceny są zadowalające i mają coraz więcej klientów. Ciężko jest walczyć z największymi na Polskim rynku.

  Odpowiedz
 2. Jestem bardzo zadowolona, stan darmowy za niewielkie pieniądze. Nigdy nie miałam problemów z zasięgiem. Polecam nju mobile wszystkim którzy się jeszcze wahają.

  Odpowiedz
 3. Nju mobile to oferta od Orange dla indywidualnych klientów, cechuje się tanim stanem nielimitowanym. Jest tylko jedno ale, nie mają punktów stacjonarnych, więc jeśli ktoś chce załatwić reklamacje bądź umowę, to musi to zrobić przez internet, a nie każdemu pasuje takie rozwiązanie. Mimo tego polecam Nju mobile.

  Odpowiedz
 4. Wielką zaletą Nju mobile jest to, że można zrezygnować z abonamentu w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych kosztów. U konkurencji rezygnacja przed upływem końca umowy jest nieopłacalna, bo trzeba wypłacić odszkodowanie.

  Odpowiedz
 5. W żadnym wypadku nie przeszkadza mi to, że nie mają oddziałów, dzięki temu na pewno jest taniej, a to mnie tylko interesuje. Chce mieć pewną i tanią sieć, dzięki której będę w stanie normalnie funkcjonować i nie zedrą ze mnie majątku. Polecam wszystkim Nju mobile!

  Odpowiedz
 6. Czy rzeczywiście ktoś miał u nich abonament i można zrezygnować w dowolnym momencie? Ktoś już zrezygnował i nie miał żadnych konsekwencji? Oferta mi się podoba, ale muszę mieć pewność.

  Odpowiedz
 7. Jak dla mnie to mała różnica między NJU mobile a Orange, bo to tak na prawdę te same nadajniki i ta sama sieć. Różnią się tylko ofertami no i tym że NJU nie ma swoich salonów.

  Odpowiedz
 8. Dwa abonamenty po 19zł za stan nielimitowany to super opcja dla par. Zasięg mają z Orange, więc jest dobry. Nie ma się co martwić, jak podwyższą ceny, to można skończyć umowe w każdej chwili.

  Odpowiedz
 9. Dobrze że tak łatwo można z nimi rozwiązać umowę.. Chwalą się że nie ma czego się bać, można rozwiązać umowę w każdej chwili a później się okazuje, że nie mają salonów, kontakt przez telefon to jakaś porażka.

  Odpowiedz
 10. Super oferty, ale niestety kontakt z nimi to jakaś porażka. Miałem dostać Kartę sim i nie otrzymałem jej, a przez telefon zarzekali się, że musiałem ją dostać od kuriera.

  Odpowiedz
 11. Mi tam kontakt nie był potrzebny, bo kupiłem starter tylko po to żeby włożyć go do modemu i internet śmiga, a do tego jest tani. Jestem pod wrażeniem i jeśli dalej tak będzie, to nju jest najlepszą siecią ever!

  Odpowiedz
  • Też skorzystałeś z tej oferty 10GB na dwa tygodnie za 4zł? Mi się udało jeszcze załapać, ale był to już ostatni starter w tym punkcie 😀

   Odpowiedz
  • U mnie też to podobnie wyglądało, ale powodem był słaby zasięg w innej sieci. Jak włożyłem kartę z nju do telefonu to zasięg prawie wszędzie tam gdzie używałem telefonu miałem 4G.

   Odpowiedz
 12. Czy próbował ktoś z Was rozwiązywać umowę z NJU? Wydaje się, że można to zrobić kiedy się chce, ale czy rzeczywiście tak jest? Nie ma żadnych ukrytych kosztów?

  Odpowiedz
  • Tak, nie ma z tym żadnego problemu. Najlepiej zadzwonić na infolinie, albo wejść na stronę, żeby zobaczyć jak to się robi. U mnie przebiegło sprawnie i nie było żadnych komplikacji.

   Odpowiedz
  • Rozwiązanie umowy jest proste, nie ma żadnych problemów i wygląda to podobnie jak w innych sieciach, z tą różnicą, że w NJU możesz to zrobić kiedy chcesz. Nie jesteś uwiązany żadną umową, co jest wielkim plusem.

   Odpowiedz
 13. Nurtuje mnie pytanie, czy jak mam telefon na kartę w NJU, to muszę wybrać z jakichś pakietów podanych na stronie, tych za 29zł lub 19zł miesięcznie, czy mogę doładowywać mniej za miesiąc i korzystać tylko z pakietu internetowego?

  Odpowiedz
 14. Od dawna szukałam tak dobrej oferty. Wszystko można załatwić od ręki, bez zbędnych dokumentów i marnowania czasu. Idealna oferta dla osób żyjących w biegu.

  Odpowiedz
 15. Mam bardzo dobrą opinię na temat nju mobile, ponieważ jest to bardzo elastyczna sieć przyjaźnie nastawiona na klienta. Są świadomi, że najważniejsze jest odpowiednie podejście do klienta, a nie pieniądze. Polecam!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz